Cześć! fajnie, że tu jesteś!

piegusek zakochany w czarnobiałych kadrach

Mam na imię Marika i jestem młodą Panią Fotograf, która fotografuje właściwie od zawsze. Pierwszą styczność z aparatem miałam już w wieku 3lat!
W 5 klasie szkoły podstawowej dostałam swój pierwszy wymarzony aparat i od tamtej pory zdjęcia są nieodłączną częścią mojego życia.
Tak o to z pasji zrodził się zawód! Skończyłam szkołę z tytułem fotografa oraz technika obróbki cyfrowej. Ukończyłam również warsztaty fotografii ślubnej, portretu i kreowanie światłem.

zobacz moje prace

Marii

“Jest takie przysłowie wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, dzisiaj to dar losu, a dary są po to by się nimi cieszyć!

W fotografii próbowałam wiele jej dziedzin, ale najlepiej się czuję w reportażach ślubnych oraz sesjach rodzinnych. To właśnie wtedy mogę pokazać jak najwięcej emocji i zatrzymanego czasu, który jest tak ważny..”

01 / 03

autentyczność

autentyczność

marikasekowskakontakt@gmail.com


telefon : 531 - 461 - 630

Marta & Jacek // 2019

Hej hej. Zdjęcia są piękne!

Szczerze nie wiem jak to robisz? Byliśmy mega nie przygotowani... Byłam bardo zmęczona .. Mój powrót do pracy, młody, dom ogólnie byłam podłamana, że ostatni raz ubieram moja wymarzoną sukienkę i tak beznadziejnie wyglądam, ale Ty potrafisz zrobić coś z niczego (Jacek też mega pod wrażeniem!)Asia & osa // 2021

Jestem mega wdzięczna, że trafiliśmy na Marii i to Ona została Naszym fotografem ślubnym! To jak Ona potrafi pokazać emocje na zdjęciach to jest po prostu… magia o Przezdolna i przekochana osóbka! dziękujemy za piękną pamiątkę i na pewno - do zobaczenia <3